16.10.2015 WINO JEEP I ŚPIEW CZYLI GRAND OPENING (Warszawa)

16 października o godzinie 20:00


16 października to Światowy Dzień Przywracania Akcji Serca. Serce KruliQa na chwilę zwolniło, ale przywrócimy mu normalną akcję właśnie 16 października o godz. 20.00 Bardzo serdecznie zapraszamy na Nowe Otwarcie - czyli otwarcie KruliQa w nowym miejscu. Z małej galerii na Mokotowie przenosimy się do naszego pięknego magazini w Lesznowoli przy ulicy Słonecznej - będzie dużo miejsca, wygodny parking i łatwy dojazd.

Pierwsze spotkanie na Słonecznej to wieczór gwiazd, czyli WINO JEEP I ŚPIEW.
 
Pierwszą degustację w świetle magazynowego żyrandola poprowadzi mistrz prezentacji winiarskich Janusz Szaniawski. Wina będą pochodziły z portfolio firmy The Fine Food Group - Importera Roku 2014, nagrodzonego Grand Prix Ma...gazynu Wino. Pojawią się min. Verdejo Vinedos Centanarios od Cuatro Rajas - wybrane najlepszym białym winem Hiszpanii w 2013 roku przez Magazyn Decanter, wielokrotnie nagradzana Reserva Seleccion Especial z Bodegas Muga, Cabernet Sauvignon od Luigi Bosca i inne niepowtarzalnie dobre butelki. A wszystko będziemy Wam oczywiście nalewać do kieliszków KROSNO.

O dobry nastrój zadbają nasi muzyczni partnerzy - zespół Spell: Asia Bejm - wokalistka o anielskim głosie i Sławek Pogoda - wirtuoz gitary. Na ostatnim spotkaniu bisy przekroczyły długość koncertu, więc na pewno będzie magicznie.

A atmosferę tego pierwszego razu mocno podkręci prawdziwy buntownik czyli Jeep Renegade, który pojawi się w KruliQu dzięki naszemu partnerowi Edmark Auto.

Spotkanie rozpoczyna się o godz. 20.00 i jest bezpłatne - ALE!!! UWAGA!!!! OBOWIĄZUJE REZERWACJA MIEJSC - osoby bez rezerwacji będą mogły uczestniczyć w spotkaniu tylko w przypadku wolnych miejsc, czyli raczej nie :)

Info i rezerwacje: +48 516 034 517, nana.cichon@kruliq.pl
Osoby, które potrzebują wsparcia transportowego - proszę o taką informację w zgłoszeniu.

No i chyba tyle - CZEKAMY NA WAS!!!!!!