08.11.2015 ŚNIADANIE SZAMPAŃSKIE GRAND PRIX (Warszawa)

 
 
Piję szampana, kiedy jestem szczęśliwa i kiedy jestem smutna. Czasami piję, kiedy jestem sama. Kiedy mam towarzystwo, traktuję to jako konieczność. Trwonię go, kiedy nie jestem głodna, a piję, kiedy jestem. Inaczej nigdy po niego nie sięgam chyba, że chce mi się pić.
 
Lily Bollinger
 
SZAMPANSKIE ŚNIADANIE
Z MAGAZYNEM WINO I DOMEM SZAMPANA
 
Szampan jest dobry na wszystko – o każdej porze dnia i nocy. Rozpocząć dzień kieliszkiem szampana to tak, jakby urodzić się na nowo. W tym roku, niedzielny poranek 8 listopada przywitamy musującymi winami od grona wyselekcjonowanych, małych producentów z Szampanii. Będą towarzyszyć nam w czasie wyjątkowego śniadania wieńczącego trzydniowe obchody jubileuszowej, X Gali Grand Prix Magazynu Wino.

Specjalnie przygotowane menu towarzyszące wybitnym szampanom, które zaserwujemy Państwu podczas tego wyjątkowego wydarzenia i wspaniałe wnętrza Zamku Ujazdowskiego sprawią, że ta niedziela pozostanie długo w pamięci.

Zapraszamy do pięknych wnętrz Zamku Ujazdowskiego w dniu 8 listopada br. o godz. 10:30. Bilety w cenie 180zł od osoby lub 340zł od pary do nabycia
tutaj.